Celta je danas u okviru 9. kola španskog šampionata pobijedila Deportivo na domaćem terenu.
Tim iz Viga je očitao lekciju Deportivu i na kraju je sasvim zasluženo slavio sa visokih 4:1, premda je prvo poluvrijeme okončano neriješenim rezultatom.
Do vodstva Celta je stigla u 32. minuti. Strijelac je bio Mallo, ali minimalna prednost domaćih na semaforu je stajala svega pet minuta kada je potom Albentosa matirao Alvareza i vratio stvari na početak.
U drugom poluvremenu Celta je zaigrala mnogo bolje i u 60. minuti dolazi do novog gola. Ovaj put u listu strijelaca se upisao Aspas golom s bijele tačke, da bi do kraja utakmice isti igrač zajedno sa Orellanom postigao još dva pogotka i postavio konačnih 4:1.
Celta se u La Ligi trenutno nalazi na osmoj poziciji, dok je Deportivo na 17. mjestu.
La liga, 9. kolo:
Celta - Deportivo 4:1
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Orlići demolirali protivnika
Ne, semafor nije u kvaru - Nestvaran rezultat sa meča Srbija - Slovenija
Ne biraju se sredstva
Na obali Drine teška bruka srpskog fudbala u režiji Aleksandra Vučića: Ovo su tri žrtve!
Poznato lice na ulicama glavnog grada Srbije
Kada je on viđen u Beogradu od tog trenutka više niko ne spominje Arnautovića - On je Zvezdin san!
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Simanić se osjeća izdanim