U srijedu će biti odigran meč Seville i Dinama u okviru 4. kola grupe H Lige prvaka.
Na tom susretu trener Andalužana Jorge Sampaoli neće moći računati na dvojicu važnih fudbalera, a riječ je o Samiru Nasriju i Wissama Ben Yeddera.
Nasri se povrijedio na utakmici protiv Sporting Gijona i najvjerovatnije će propustiti i meč sa Barcelonom za vikend.
Osim na Nasrija i Ben Yeddera, za meč sa hrvatskim prvakom neće konkurisati ni odranije povrijeđeni Krohn Dehli i Tremoulinas, dok je nastup Pareja pod upitnikom.
Podsjetimo, Sevilla je u Zagrebu prije dvije sedmice slavila sa 1:0 i bit će u ulozi velikog favorita na stadionu Ramon Sanchez Pizjuan.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Šef Plavih poprilično jasan
Admir Adžem očitao lekciju igraču Željezničara kratkog fitilja: "Nisi iznad tima"
Navijači u službi politike