Josh Tymon zarađuje 150 funti sedmično
Ovaj momak zarađuje najmanje od svih u Premiershipu
U engleskoj Premier ligi većina fudbalera, naročito onih iz vrhunskih klubova, zarađuje ogroman novac.
Cifre se kreću do nekoliko stotina hiljada funti sedmično, a malo se priča o igračima koji zarađuju prave minimalce.
Jučer je protiv Sunderlanda za ekipu Hull Cityja debitovao 17-godišnji Josh Tymon, a upravo je on najmanje plaćeni fudbaler u Premier ligi.
Ovaj mladi fudbaler zarađuje svega 150 funti sedmično, što ga čini negativnim rekorderom kada su u pitanju plate u Premiershipu.
Ipak, vjerovatno će i mladi Tymon uskoro dobiti povećanje, naročito ako se pokaže pravim izborom svog kluba.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Nekada su bili saigrači
Bivši veznjak Sarajeva "potvrdio" objavom na Instagramu ko će biti novo pojačanje na Koševu
Navijači u službi politike