12. kolo Premier lige

WBA pregazio Burnley sa 4:0

WBA i Burnley su večeras odigrali posljednju utakmicu 12. kola Premier lige, a na kraju su se radovali domaći koji su slavili sa visokih 4:0.

Već u 4. minuti dalo se naslutiti ko će slavii u ovom susretu. Phillips je pogodio za vodstvo WBA od 1:0, da bi već u 16. minuti Morrison povisio na 2:0. Fletcher je u 37. minuti pogodio za 3:0 i s tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku utakmice domaći su postigli još jedan gol kojim su u potpunosti potopili goste, a on je djelo Rondona iz 64. minute.

Nakon ovog kola, WBA se nalazi na 9. mjestu sa 16 bodova dok je Burnley na 12. poziciji sa dva boda manje.