Belgijanac će produžiti ugovor
Begović će se načekati za šansu: Courtoisu novi ugovor
Thibaut Courtois uskoro bi mogao potpisati novi ugovor sa ekipom Chelseaja.
Iako se Belgijanac mjesecima unazad povezivao s odlaskom iz kluba, od toga neće biti ništa, jer će Courtois dobiti novi ugovor.
Aktuelni mu važi do ljeta 2019. godine, a novi bi trebao potpisati do kraja aktuelne sezone, a pretpostavlja se da će ugovor biti na pet godina.
Njegov ostanak na Stamford Bridgeu znači i da bh. golman Asmir Begović neće imati mnogo prostora za igru i vjerovatno će morati potražiti novu sredinu.
Pored Courtoisa, novi ugovor će s klubom potpisati i španski napadač Diego Costa.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Odabrali susjednu zemlju
Žestok udarac za Hrvatsku, dvojica ne žele nositi dres Vatrenih - "Želje tih momaka su sada jasne"
Završava se ljetna pijaca u najjačim ligama
UŽIVO: Gundogan ima novi klub, Pavlović napustio Milan · Uživo
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade