Irski napadač Robbie Keane, kako sada stvari stoje, neće ići u penziju.
Iako ima već 36 godina, Keane je očito spreman trčati po zelenim travnjacima još neko vrijeme, a izgleda da bi mu naredna destinacija mogla biti ekipa Preston North Enda koja se takmiči u engleskom Championshipu.
Keane je trenutno bez kluba jer mu je nedavno istekao ugovor sa LA Galaxyjem, ali bi mogao da se vrati na Otok gdje je svojevremeno nosio dresove Wolverhamptona, Coventryja, Leedsa, Tottenhama, Liverpoola, Celtica, West Hama i Aston Ville.
Keane je za reprezentaciju Republike Irske odigrao 146 mečeva te je postigao 68 golova.
Preston North End je trenutno na 9. mjestu Championshipa sa 39 bodova iz 26 odigranih kola.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Navijači Zvezde bijesni na njega