Navijači Zvezde zasigurno sa oduševljenjem gledaju tabelu Eurolige nakon kompletiranog 20. kola.
Kako i ne bi kada njihov tim zauzima visoko peto mjesto, do kojeg je došao upisavši sedam vezanih trijumfa (12-8).
Još jedan zanimljiv podatak dovoljno govori o kvalitetu crveno-bijelih, a to je broj primljenih koševa.
Srbijanski šampion je u dosadašnjem dijelu takmičenja primio najmanji broj poena - 1453.
Iza Crvene zvezde, po ovom parametru, nalaze se Panathinaikos (1473) i Olympiacos (1487), ekipe koje su poznate po odličnoj defanzivi.
Izabranici Dejana Radonjića u 21. kolu Eurolige igraće protiv Anadolu Efesa, a prije duela sa ekipom iz Istanbula snage će odmjeriti sa Mornarom, u okviru 20. kola ABA lige.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Turci donijeli veliku vijest