Anthony Mournier novi je igrač italijanskog prvoligaša Atalante.
Atalanta je danas, u posljednjem danu prelaznog roka, potvrdila kako je potpisan ugovor s Mounierom.
Bologna je posudila Mourniera u St. Etienne prije svega nekoliko dana, no navodno je igrač zbog vjernosti Lyonu odlučio da odbije Zelene, pa se na kraju odlučio vratiti u Seriju A. Na taj način je pokazao odanost Lyonu, koji ga je i stvorio.
Francuz je na kraju potpisao posudbeni ugovor s Atalantom i u timu iz Bergama ostaće do kraja sezone, uz mogućnost potpisivanja ugovora na stalnoj osnovi, naravno ukoliko zadovolji igrama na terenu.
Dvadesetdevetogodišnjak koji je ponikao u Lyonu igra na poziciju krila, a u karijeri je još nosio dresove Nice i Montpelliera, s kojim je bio prvak Francuske. Nije baš česta pojava, ali pravi je primjer da i danas postoje igrači koji s pravom kažu da su navijači određenog kluba.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Novi poraz 'Psihopate'
Vaso Bakočević došao u Zagreb, uzeo lovu i otišao kući uz nevjericu na licima ljudi
Traže sankcije za Italijana
Izraelci optužuju Donnarummu da ih je vrijeđao cijelu utakmicu: "To nisu bile samo psovke"
Prate njegove partije na početku sezone