Fudbaleri Manchester Cityja su u prvih 45 minuta demolirali West Ham na Olimpijskom stadionu u Londonu, gdje vode sa 3:0.
Prvi gol na utakmici postigao je De Bruyne u 17. minuti, da bi Silva četiri minute kasnije pogodio za 2:0.
Treći gol je djelo mladog Brazilca Gabriela Jesusa, kojem je to bio debitantski pogodak u dresu Građana.
Jesus je upisao i asistenciju kod prvog gola, a ako je suditi po njegovom početku u Cityju, engleski klub je dobio igrača koji će u budućnosti harati Engleskom.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Nakon remija sa Čelikom
Janković nezadovoljan: "Ne sviđaju mi se scene nakon utakmice"
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?
Prvi kiks Dinama i odmah je stigla prva žrtva: "On je sramota hrvatskog nogometa"
Srbija sutra igra protiv Latvije