Fudbaleri Bayer Leverkusena večeras su na gostujućem terenu savladali Augsburg (3:1) u okviru 21. kola njemačke Bundeslige.
Bayer je odlično otvorio večerašnji meč, a do vodstva je stigao u 23. minuti kada je nakon sjajne akcije mrežu Augsburga zatresao Bellarabi. Do kraja prvog poluvremena Apotekari su uspjeli da udvostruče svoju prednost kada je na 2:0 povisio Chicharito.
U drugom poluvremenu domaća ekipa uspjela se vratiti u meč kada je u 60. minuti na 2:1 smanjio Kohr. Ipak, samo pet minuta kasnije Leverkusen je stigao do trećeg gola, a konačnih 3:1 postigao je svojim drugim golom Chicharito.
Bayer Leverkusen je trenutno osmi sa 30 bodova, dok je Augsburg na 13 mjestu sa šest bodova manje.
Bundesliga, 21. kolo:
Augsburg - Bayer Leverkusen 1:3
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Prisutnima se obratio i Vrabac
Nurkić nakon poraza od Španije: "Nismo umorni, možemo igrati tri dana - nije nikakav problem"
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
Mijenja stručni štab