FOTO: EPA

Novi James Bond?

Ibrahimović smislio posao iz snova nakon karijere

Zlatan Ibrahimović nagovijestio je da bi se mogao okušati u glumi nakon što okonča fudbalsku karijeru. 

Napadač Manchester Uniteda ima 35 godina i svjestan je da je na zalasku profesionalne karijere, a iako se pominje njegov odlazak u LA Galaxy, na kraju bi mogao završiti u Hollywoodu. 

Na ideju da postane glumac Ibrahimović je došao u razgovoru sa novinarom BT Sporta kada je tema bio legendarni Eric Cantona. 

"Eric je Eric, Zlatan je Zlatan. Ljudi će ga pamtiti po onome što je uradio, a mene će po onome što sam ja uradio. Jedino što nisam učinio je gluma, a pomalo sam zainteresovan za taj posao", kazao je Ibrahimović, te dodao:

"Nešto poput Bourneovog identiteta ili tako nešto, nekakav tajni agent. Novi James Bond - zašto ne?!"

Potražite više informacija na temu Premier league:

Ibrahimoviću, podsjetimo, ugovor sa Manchester Unitedom ističe na kraju sezone i najavio je da je spreman igrati fudbal još godinu, dvije ili tri. Sve će, kako kaže, ovisiti o klubu i njegovim ambicijama i viziji. 

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.