Foto: EPA

Oglasio se trener Reala

Zidane: Gnjave me pitanja o Rodriguezu

Realov trener Zinedine Zidane prokomentarisao je neprimjereno ponašanje Jamesa Rodrigueza tokom utakmice protiv Leganesa. 

Zidane je u 72. minuti igre odlučio umjesto Rodrigueza zamijeniti sa Iscom, a kolumbijskom ofanzivcu to je teško palo i prilikom izlaska s terena nije htio niti pozdraviti trenera. Čak je na klupi šakom udario u sjedalo. 

Nakon utakmice novinari su, očekivano, tražili komentar od trenera Reala. 

"Razumijem Rodrigueza, ali ja moram mijenjati. Nisam razgovorao s njim. Normalno je da želi igrati 90 minuta. Uvijek me gnjavite pitanjima o njemu, ali sa smiješkom vam mogu reći da nemam ništa protiv njega. On je za nas važan igrač, kao i svi drugi, i tako će i dalje biti", kazao je Zidane.

Real je, podsjetimo, savladao Leganes rezultatom 4:2. 

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.