Rukometaši Izviđača nisu uspjeli da odbrane titulu prvaka BiH, nakon što su sinoć poraženi od Konjuha u Živinicama rezultatom 29:28.
Tim iz Ljubuškog, sada kreće u formiranje novog sastava, kako bi što spremnije dočekali narednu sezonu. Odlasci će diktirati i broj novih imena u ovom sastavu.
Čelnici ovog kluba nisu željeli da čekaju, pa su brže bolje krenuli u potragu za novim pojačanjima. Prema nezvaničnim informacijama, Izviđač je bacio oko na srednjeg beka banjalučkog Borca Srđana Mijatovića.
Ovaj 19-godišnji rukometaš crveno-plavih, iza sebe ima sezonu za pamćenje. U potpunosti je opravdao povjerenje stručnog štaba na čelu sa Ratkom Đurkovićem, te je dobrim igrama privukao pažnju pojedinih klubova, između kojih je i Izviđač.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Smatraju da im je on sve "izbaksuzirao"
Srbi su našli krivca za poraz na Eurobasketu, region "cirkuza" sa izjavom Aleksandra Vučića
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Nije mu se dopalo