NK Vitez jučer je zvanično napustio i 21-godišnji čuvar mreže Petar Kovač.
Kovač u Vitezu nije dobio pravu priliku da pokaže svoje kvalitete, a boravio je i na posudbi u NK Novi Travnik, dojučerašnjem članu Prve lige Federacije BiH.
Na kraju ove sezone zbog nesporazuma sa Upravom Vitežana odlučio je dići sidro, te je tako postao slobodan igrač.
Trenutno ima ponuda iz Prve lige Federacije BiH, te iz trećeg ranga austrijskog nogometa, ali definitivno odluku u novom klubu još uvijek nije donio.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kako su završili, tako je počelo
Beograd i Srbija večeras na Marakani gledaju tužnu sliku srpskog fudbala
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Turci donijeli veliku vijest