Remi Viteza i GOŠK-a

Viđena dva pogotka

S. Mlaćo

U Vitezu su danas u prijateljskom duelu snage odmjerili Vitez i GOŠK, a završeno je  rezultatom 1:1.

U prvom poluvremenu po velikim vrućinama koja je otežavala igru i jednima i drugima, gosti su poveli u 36. minuti pogotkom  Igora Aničića.

U nastavku igre GOŠK je promijenio početnu jedanaestorku, a domaći do izjednačnje dolazi u 67. kada novo pojačanje Viteza Slavko Brekalo nakon kornera matira gostujućeg golmana.

Do kraja smo izdvojili i dvije šanse Franjića za Vitez, ali se rezultat nije mijenjao.

NK Vitez - NK GOŠK 1:1 (0:1)

NK Vitez: Tirić, Brekalo, Tipurić, Bibić, Đerić, Đogić, Vranjić, Bojo, Mamić, Stanić, Livaja.

NK GOŠK: Kozić, Džajić, Deak, Čolić, Dodig, Mišić, Bošnjak, Ereiz, Aničić, Vego, Pehar.