Neslavan nastup na Audi Cupu

Još jedan poraz Bayerna na Allianz Areni

Bayern je neslavno okončao svoj nastup na Audi Cupu koji je je održan na Allianz Areni u Munchenu.

Nakon što je sinoć Bavarce pregazio Liverpool koji je slavio rezultatom 3:0, danas je Bayernu poraz u susretu za treće mjesto nanio i Napoli koji je pobijedio sa 2:0.

Prvi gol za Napoli postigao je u 14. minuti Koulibaly, da bi konačan rezultat utakmice postavio Giaccherini u 55. minuti.

Vrijedi istaći da je Carlo Ancelotti na današnjoj utakmici priliku od prve minute pružio pretežno mladim fudbalerima koji inače nemaju posebnu minutažu, dok je Napoli zaigrao u vjerovatno najjačem sastavu.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Napoli je na kraju osvojio treće mjesto na Audi Cupu, dok Bayern svoj nastup završava sa oba poraza i gol razlikom 0:5.

Finalni meč turnira zakazan je za večeras (20:30) a sastat će se Liverpool i Atletico Madrid.