Partizan bi mogao dobiti veliko pojačanje za Evropsku ligu.
Srbijanski mediji pišu da je blizu dogovora sa crno-bijelima dugogodišnji prvotimac CSKA Zoran Tošić, koji je u prošlosti već imao priliku igrati za Partizan.
Za dovođenje Tošića su bili još zainteresovani Hamburger SV, Galatasaray i Trabzonspor, međutim on se navodno odlučio na Partizan s kojim će uskoro potpisati ugovor na dvije godine.
Popularni Bambi je ranije za beogradski klub igrao u periodu od augusta 2007. do januara 2009. godine.
Nakon epizode u Partizanu otišao je u Manchester United, koji ga je slao na posudbu u Koln, nakon čega je uslijedio transfer u CSKA u kojem je proveo ukupno sedam godina.
Za reprezentaciju Srbije ovaj 30-godišnji ofanzivac je odigrao 76 utakmica.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Nikog ništa ne pita