Liga Evrope, Grupa H

Crvena Zvezda remizirala s BATE-om

Crvezna Zvezda je odigrala solidan susret u okviru prvog kola grupe H, ali je na kraju remizirala s BATE-om rezultatom 1:1.

Beogradski klub je nakon 10 godina odigrao utakmicu grupne faze nekog evropskog takmičenja, a tokom većeg dijela susreta se činilo da su "Crveno-bijeli" bolji rival.

Zvezda je povela u 54. minuti preko Radonjića koji je zatresao mrežu gostiju poslije odlične asistencije Srnića.

Ipak, u 72. minuti BATE stiže do izjednačenja i to preko Signevicha koji je odličnim udarcem glavom savladao Borjana.

Treba istaći da je Zvezda nastavila dominirati do kraja susreta, ali promjene rezultata nije bilo.

Drugi susret Grupe H igraju Arsenal i Koln na Emiratesu. Početak ovog susreta je odgođen sat vremena, a Koln na poluvremenu vodi sa 0:1.