Ekipa Evertona remizirala je u prošlom kolu protiv Brightona (1:1), a jedini gol za goste postigao je Wayne Rooney.
Rooney se ovog ljeta odlučio vratiti u Everton gdje je počeo svoju karijeru i uspio je svojoj ekipi donijeti bod na gostovanju protiv Brightona. Ovaj iskusni napadač zatresao je mrežu domaćeg tima u 82. minuti kada je bio precizan sa bijele tačke.
No, nakon utakmice svi su bili oduševljeni kopačkama koje je Rooney nosio na ovom meču. Crne Nike Total 90 izgledaju zaista fenomenalno, te bude lijepa sjećanja.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Zakopane ratne sjekire?
Anel Ahmedhodžić se vraća u reprezentaciju BiH?
Sport i politika ne treba da idu ruku pod ruku, ali u Srbiji to je svakodnevnica
Opći haos nastao u Srbiji zbog promjene stadiona za utakmicu sa Albanijom: "Za sve je kriv Vučić..."
Obzirom na cijelu situaciju