Schalke 04 doveo je veliko pojačanje za svoju League of Legends ekipu.
Schalke je izborio ulazak u EU LCS, a u tim je stigao bivši profesionalni igrač i komentator Mitcha "Krepo" Voorspoels, koji će obnašati funkciju trenera tima.
"Krepo" je obavijestio sve da će se prestati baviti komentatorskim poslom, te će početi trenirati timove, a otkrio je da je i od sedme sedmice nedavno završne sezone EU LCS-a trenirao ekipu Splyce.
On je nakon Splyce prešao u Schalke gdje će zamijeniti Michaela "Veteran" Archera.
Također; "Krepo" će biti zadužen i za roster ovog LoL tima, što bi značilo da ugovori s igračima koji su u timu neće biti produženi i Schalke će u EU LCS ući samo s jednim igračem iz EU Challenger Seriesa.
Schalke je već nešto ranije produžio ugovor s ADC-jem ekipe Eliasom "Upset" Lippom, te je za očekivati da će oko njega graditi čitav tim.
Promo
Oko 150 učesnika čistilo deponiju, izletište i planinarilo
Mozzart podržao ekološku akciju u Zabrđu kod Viteza
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne računaju na njega
Crvena zvezda pokazala izlazna vrata 'najvećoj prevari' - Koferi su mu već spremni
Njegove riječi su ostavile sve u nevjerici
Legenda šokirala naciju - Nikola Jokić više ne igra za Srbiju?
Na odmoru u Grčkoj
Đoković završio u neočekivanom zagrljaju
Pobjeda Liverpoola, a Kerkez u glavnoj ulozi