Košarkaši sarajevskih Sparsa večeras će na Grbavici odmjeriti snage sa ekipom Mladosti iz Mrkonjić Grada u okviru 3. kola Premijer lige BiH.
Košarkaš Sparsa Aleksa Stepanović poručio je pred ovaj susret da on i saigrači žele pobjedu pred domaćim navijačima.
"Dobili smo uvodne dvije utakmkice. Sada, kao i u svakoj drugoj utakmici, želimo pobjedu pred našim navijačima. Dobro smo trenirali i spremali se i nadamo se pobjedi", rekao je Aleksa pa se osvrnuo i na svoj učinak na početku sezone.
"Uvijek može bolje, ali za sada nemam nikakvih problema, sve je super", poručio je košarkaš Sparsa.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Popularni pjevač se oglasio nakon pobjede BiH
Juka i Lepi imaju posebnu konekciju: Objava zbog koje je večeras "srušen" Instagram
Očekuje nas pravo ludilo!