Legenda Formule 1 Michael Schumacher već gotovo četiri godine je zakovan za krevet nakon što je doživio nesreću na skijanju u Francuskoj.
Njemački vozač je nastradao 29. decembra 2013. godine i nekoliko mjeseci je proveo u indukovanoj komi, da bi u junu 2014. godine bio pokrenut proces rehabilitacije.
Od tog trenutka malo se zna o njegovom zdravstvenom stanju. Porodica legendarnog vozača rijetko iznosi podatke u javnosti, ali se povremeno oglasi neko od porodičnih prijatelja.
Jedan od njih je za njemačke medije prije nekoliko dana otkrio kako Michaelov oporavak teče jako dobro:
"Korina i djeca i dalje vjeruju u čudo. Njegov oporavak ide u dobrom pravcu. S obzirom na sve okolnosti, Michael je uspio da preprodi krize zahvaljujući činjenici da je fizički i psihički bio veoma jak. Psiha mu pomaže u oporavku, ali i njegova atletska građa", rekao je neimenovani prijatelj porodice Schumacher.
Međutim, ove vijesti koje stižu treba uzeti sa rezervom, jer porodica nije potvrdila ovakve navode.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Oglasio se Goran Vučević