Harry Kane navodno je odlučio napustiti Tottenham.
Jedan od najboljih napadača svijeta navodno je saopštio menadžeru Mauruciju Pochettinu da želi otići iz kluba i potpisati za Real Madrid.
Kane se proteklih mjeseci konstantno povezuje sa Kraljevima. Tim iz Madrida je navodno spreman platiti i do 200 miliona eura za usluge 24-godišnjeg napadača koji već godinama unazad briljira u dresu Spursa.
I ove sezone Kane igra fantastično. Odigrao je ukupno 14 utakmica u sezoni i u njih 13 je postizao golove, te je apsolutno nezaustavljiv za protivničke odbrane.
Njegov odlazak u Real se čini izvjesnim i Kraljevi bi konačno mogli dobiti vrhunskog napadača kakvog godinama traže.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Simanić se osjeća izdanim