Loše igre Borussije koštale holandskog stručnjaka posla
Gotovo je: Milioneri uručili otkaz Peteru Boszu
Čini se da je današnji poraz Borussije Dortmund od Werdera iz Bremena (1:2) bio kap koja je prilila čašu, pa su Milioneri odlučili raskinuti saradnju sa trenerom Peterom Boszom.
Informacije o Boszovom otkazu donosi njemački Bild, a ovaj list navodi da su čelnici Borussije Dortmund već uručili otkaz holandskom stručnjaku, ali da će klub tek sutra i zvanično potvrditi prekid saradnje.
Navodno su odmah nakon poraza od Werdera "šefovi" Borussije Dortmund Hans-Joachim Watzke i Michael Zorc održali sastanak i zaključili da je Bosz "ispucao sve bonuse".
Bosz je na klupu Milionera stigao ovog ljeta, međutim nakon osam utakmica bez pobjede u Bundesligi i neuspjeha u Ligi prvaka bilo je samo pitanje vremena kada će mu biti uručen otkaz.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Pomaže Rossonerima i van terena