Želi da se pitanje selektora što prije riješi
Pjanić bivšeg saigrača želi u stručnom štabu bh. reprezentacije
Bh. reprezentativac Miralem Pjanić dao je i svoj komentar na izbor novog selektora.
Bh. reprezentacija bi u četvrtak trebala da dobije novog selektora, a u opticaju su Amar Osim i Robert Prosinečki. Članovi Izvršnog odbora NFSBiH će birati nasljednika Mehmeda Baždarevića i svi s nestrpljenjem čekaju da se i ta saga okonča.
U razgovoru za Dnevni avaz Pjanić je istakao kako bi želio da u novom stručnom štabu Zmajeva bude i jedan proslavljeni nogometaš BiH.
"Pitanje selektora treba da se riješi što prije. Selektor treba da se pripremi za ono što nam slijedi, a s nama u stručnom štabu treba da bude Elvir Rahimić, koji je ranije bio s nama i koji nas dobro poznaje", kazao je Pjanić za Dnevni avaz.
Upravo je Rahimić bio u stručnom štabu Safeta Sušića, kada smo prije četiri godine uspjeli da izborimo odlazak na Svjetsko prvenstvo u Brazil, što je ujedno i najveći rezultat u historiji BiH.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Šef Plavih poprilično jasan
Admir Adžem očitao lekciju igraču Željezničara kratkog fitilja: "Nisi iznad tima"
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Željezničar - Kopar 1:1