Pobjeda Mirka Filipovića
Cro Cop demolirao Japanca za minut
Mirko Filipović pobijedio je danas u Japanu domaćeg borca Tsuyoshija Kosaku nokautom u prvoj rundi. Nakon godinu dana legendarni Cro Cop se vratio u ring, a protivnik mu je bio 47-godišnji Kosaka, čovjek koji je prvi pobijedio legendarnog Fedora.
Cro Cop je posao završio već nakon jedne minute. Kosaka nije imao šta tražiti u ovom meču, primio je nekoliko žestokih udaraca na otvaranju, a zatim i u borbi na parteru.
Pomoći i spasa mu nije bilo. Udarci koje je dobio bili su preteški, pa je njegov ugao odlučio da prekine borbu nakon samo jedne minute.
Cro Cop je tako nastavio seriju pobjeda, a ovo mu je osmi uzastopni trijumf.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Oglasio se Goran Vučević
Hajduk priprema teren za bombu u rangu Rakitića i Perišića: "Naglasit ću samo jedno ime, zove se..."
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Andrija Maksimović konačno otišao