Napadač Spursa se pokušava oporaviti

Harry Kane propustio trening, upitan za Swansea

Fenomenalni napadač Tottenhama Harry Kane je ove sezone postigao već 18 pogodaka u Premier ligi, gdje je na najboljem putu da treći put uzastopno osvoji titulu prvog strijelca.

Tottenhamu u kratkom razdoblju predstoje dvije utakmice protiv Swanseaja i West Hama, a Kane je upitan za prvi meč koji se igra 2. januara.

Engleski napadač je propustio današnji trening Tottenhama i to zbog bolesti, a menadžer Pochettino je poručio da će sutra mnoge stvari biti jasnije.

"Harry Kane danas nije trenirao sa nama. Ostao je kući zbog bolesti, a posjetio ga je i doktor. Vidjet ćemo hoće li moći sutra trenirati. Nije riječ o ničemu toliko ozbiljnom", rekao je Pochettino.

Potražite više informacija na temu Premier league:

S druge strane, današnjem treningu Tottenhama prisustvovao je Victor Wanyama, koji se poslije određenog vremena oporavio od povrede i ponovo će konkurisati za utakmice u Premier ligi.

Meč Swanseaja i Tottenhama igra se 2. januara u 20:45 sati, dok je dva dana kasnije na rasporedu meč Spursa i West Hama na Wembleyju.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.