Nogometaši Dinama sa pripremama startaju 4. januara. Na prozivci će se sigurno pojaviti Mario Gavranović koji je jučer i zvanično dogovorio prelazak iz HNK Rijeke.
Ipak, sigurno je da Gavranović neće biti jedino pojačanje za Dinama u pohodu na novu titulu prvaka, a za sada je potvrđeno da će Maksimir napustiti Čileanac Henriquez.
Njegovim stopama bi mogao i Domagoj Antolić koji ima nekoliko ponuda i gotovo je sigurno da će jednu od tih Dinamo i prihvatiti.
"Kad su odlasci u pitanju, zasad je jedino riješen onaj Angela Henriqueza, a vjerojatno će i Domagoj Antolić riješiti svoj transfer. Ostalih vijesti na tu temu nema. Ima upita za još neke naše igrače, ali zasad nema ništa konkretno. Isto tako, nema ništa konkretno oko dolazaka, jedino sigurno je ovog trenutka dolazak Gavranovića", kazao je direktor Dinama Tomislv Svetina.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Projekat je dosta ambiciozan