Litvanski Vytautas je dospio u centar pažnje kada su se pojavile vijesti da će LaMelo i LiAngelo Ball potpisati ugovore sa ovim klubom, nakon što je njihov otac LaVar odlučio da je to najbolji način da se njegovi sinovi "pripreme" za NBA ligu.
Podsjetimo, "napadni" LaVar je odlučio ispisati LiAngela sa prestižnog koledža UCLA, dok je mlađeg ispisao iz srednje škole, jer je smatrao da odnos i način rada sa njegovim sinovima u ovim institucijama nije adekvatan.
LaVar je, uz pomoć menadžera, pronašao angažman za svoje sinove u litvanskom Vytautasu, a ovaj mali klub je ubrzo postao veoma zanimljiv medijima.
Ipak, braća Ball neće biti posljednja pojačanja iz SAD-a za Vytautas. Naime, ova ekipa je sada angažovala i američkog centra Kervina Bristola.
Bristol je u Litvaniju stiže nakon epizode u ukrajinskom Budivelnyku u kojem je u prosjeku bilježio 3.4 poena i 5.7 skokova po utakmici.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Šef Plavih poprilično jasan
Admir Adžem očitao lekciju igraču Željezničara kratkog fitilja: "Nisi iznad tima"
Navijači u službi politike