Protiv kazahstanskog tima

Hodžić strijelac u uvjerljivoj pobjedi Dinama

Zagrebački Dinamo pobijedio je u pripremnom meču kazahstanski Ordabasy sa uvjerljivih 4:0 uz pogodak reprezentativca BiH Armina Hodžića.

Dinamo je bez većih problema savladao kazahstanski tim. Jedini gol u prvom poluvremenu postigao je novi napadač Modrih Mario Gavranović, dok su u nastavku meča još tri puta zatresli protivničku mrežu.

Na 2:0 povisio je Olmo, da bi u 62. minuti Armin Hodžić postigao gol nakon sjajne akcije za visoku prednost od 3:0. Konačan rezultat susreta od 4:0 postavio je Dani Olmo...

Hodžić je odigrao drugih 45 minuta, dok Amer Gojak nije nastupio.