Fudbaleri Intera remizirali su danas na gostovanju protiv SPAL-a (1:1) u okviru 22. kola italijanske Serije A.
Inter je odigrao još jednu veoma lošu utakmicu, ali i pored toga imao je sve u svojim rukama. Ekipa Luciana Spallettija vodila je sa 1:0 do posljednjih sekundi, no domaći su zasluženo uspjeli da izjednače i dođu do još jednog velikog boda.
Gosti su poveli na samom početku drugog poluvremena, ali više sretno nego spretno, kada je autogol postigao Vicari. Nakon toga SPAL je bio mnogo bolja ekipa na terenu i to im se isplatilo u 90. minuti.
Antenucci je bio asistent, a mrežu Samira Handanovića zatresao je Paloschi za konačnih 1:1. Inter je četvrti na tabeli Serije A sa 44 boda dok je SPAL na 18. mjestu sa 17 bodova.
Seria A, 22. kolo:
SPAL - Inter 1:1
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Simanić se osjeća izdanim