Mladi reprezentativac BiH Marijan Ćavar debitovao je jučer u dresu Eintrachta iz Frankfurta.
U redove njemačkog bundesligaša 20-godišnji Ćavar je stigao u zimskom prijelaznom roku iz Zrinjskog, a priliku da po prvi put nastupi za svoj novi tim imao je protiv Kazanke.
Trener Niko Kovač je u prijateljskom meču protiv ruskog trećeligaša priliku pružio igračima koji su dosad bili u drugom planu i onima koji su se oporavili od povreda, a među njima je bio i mladi Ćavar koji je odigrao svih 90 minuta.
Eintracht je protiv Kazanke na kraju slavio rezultatom 5:3. Za njemački tim su pogađali Hrgota, Fabian, Blum, Jović i Kamada, dok su za Kazanku strijelci bili Galadzhan (dva puta) i Tugarev.
Ćavar je, podsjećanja radi, potpisao sa Eintrachtom ugovor na tri i pol godine i imat će šansu u budućnosti da se dokaže u jednoj od najboljih liga svijeta.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Tokom utakmice Hrvatska - Crna Gora
Zagreb i Hrvatska se crvene od stida, u Srbiji ne mogu da dođu sebi zbog sramote na Maksimiru
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Sve će znati iduće sedmice
Krpić i Komazec pred dolaskom u Slobodu? · Saznajemo
Nemile scene nakon završetka meča