Andorra slavi
Velika Barcelona doživjela debakl i na rubu je ispadanja iz doigravanja
Košarkaši Barcelone doživjeli su težak poraz na domaćem parketu od Andorre (76:94), te će imati težak zadatak da ostvare plasman u polufinale ACB lige.
Fantastičan meč odigrali su gosti. Potpuno su nadigrali veliku Barcelonu i uz sjajne postotke šuta iz igre pobjeda jednostavno nije dolazila u pitanje.
Kontrolisala je Andorra ovaj meč. Tim Svetislava Pešića je povremeno uspijevao zaprijetiti, ali su se potpuno raspali u posljednjoj dionici i na kraju su doživjeli težak poraz.
Jaka Blažić je predvodio goste sa 14 poena, Jelinek i Fernandez su dodali po 11, a interesantno je da su svi igrači gostiju upisali poene u ovom duelu i pogodili su nevjerovatnih 16 trojki.
Sa druge strane Petterri Koponen je ubacio 17 poena, a Ante Tomić je dodao 15.
Naredni meč igra se u srijedu i Andorra će imati veliku šansu da izbaci velikana španske košarke.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Ozbiljan ispit za Orlove
Srbi su kao na iglama - Zbog scena iz Rige niko ne sjedi mirno
Nijemac brutalno iskren
Toni Kroos ismijava transfer od 145 miliona eura: "Pola ljudi ni ne zna ko je on!"
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Trijumf u Novom Pazaru