FK Sarajevo i FK Mladost napravili su, prema nezvaničnim informacijama, napravili 'deal'.
Čelnici obje momčadi su, naime, postigli usmeni dogovor o zamjeni igrača po kojoj će Aladin Šišić (26) od naredne sezone nositi dres Sarajeva, dok će novi član Mladosti postati Nemanja Anđušić (21).
Trener Sarajeva Husref Musemić je imao priliku sarađivati sa Šišićem i upoznat je vrlo dobro sa njegovim igračkim kvalitetama. Nakon što je postalo jasno da Emir Halilović neće produžiti ugovor, idealnu zamjenu za njega je Musemić je vidio u Šišiću, koji je u protekle dvije sezone pružao odlične partije za kakanjski tim.
Iz Mladosti su u zamjenu za Šišića tražili Anđušića, na što su u Sarajevu pristali. Olakotna okolnost je svakako bilo to što Musemić nije ozbiljnije računao na njegove usluge, kao i to što se Anđušiću nije ostajalo na Koševu.
Anđušić je dogovorio sve sa čelnicima Mladosti i već danas će doputovati u Doboj-Kakanj kako bi potpisao dvogodišnji ugovor.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Teške optužbe iz Prištine