Argentinac prejak
Bašić nemoćan protiv Schwartzmana
Bosanskohercegovački teniser Mirza Bašić danas je završio svoje učešće na Wimbledonu.
Bašićev prvi rival, ujedno i posljednji na Wimbledonu bio je Diego Schwartzman, koji je slavio u tri seta.
Argentinac je za svega sat i pol igre eliminisao Bašića, koji nije imao previše šansi protiv 11. igrača svijeta.
Schwartzman je prvi set dobio sa 6:3 uz tri napravljena brejka, drugi set je dobio sa 6:2 uz također tri brejka, da bi u trećem setu uz nova dva brejka završio današnji posao.
Bašić nije bio na nivou, a da se dobije Schwartzman mora se odigrati iznad svih mogućnosti.
U drugom kolu Argentinac će igrati prtoiv Veselog, koji je bio bolji od Mayera.
Promo
Groznica nokaut faze je na vrhuncu, a dok čekaš spektakl Bosne i Hercegovine, testiraj svoje znanje
Brojimo dane do historijske utakmice: Skrati vrijeme i pokaži da si doktor fudbala u Hisense kviz
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Odlučio se na ovaj potez
Tim Howard poslao brutalnu poruku Zmajevima, a onda je uslijedio odgovor Asmira Begovića!
Sve zbog politike
Šok! FIFA usred Svjetskog prvenstva suspendovala jednu reprezentaciju!
Više nego zanimljio
Procurio Dalićev početni sastav za Ganu, Hrvate jedno ime šokiralo!
Tokom kvalifikacija