Vezista Stare dame
Matuidi se raduje dolasku Ronalda u Juventus
Iako je u toku Svjetsko prvenstvu u Rusiji, trenutno je glavna tema u fudbalskim krugovima transfer Cristiana Ronalda.
Portugalska zvijezda i jedan od najvećih fudbalera svih vremena mogao bi napraviti i drugi veliki transfer u karijeri, nakon što je na ljeto 2009. godine dres Manchester Uniteda zamijenio dresom Real Madrida.
Naime, sve su češće priče da će Ronaldo u narednim danima stići u Juventus, a to je potvrđeno i danas kada italijanski mediji prenose da je agent Jorge Mendes stigao u Torino kako bi se transfer realizirao.
Jedan od onih koji bi se obradovali dolasku Ronalda je Blaise Matuidi, vezni fudbaler Juventusa koji je trenutno sa reprezentacijom u Rusiji.
"Trenutno smo na Svjetskom prvenstvu. Čuo sam glasine da dolazi Ronaldo, ali to su za sada samo špekulacije. Neću vas lagati, bilo bi lijepo imati jednog od najboljih igrača svijeta u Juventusu. Bilo bi to fantastično za klub i za nas igrače. Ali, ja sam trenutno sa reprezentacijom na Mundijalu i ništa me drugo ne zanima", rekao je Matuidi na press konferenciji.
Podsjetimo, Matuidija i Francuze za dva dana čeka meč četvrtfinala protiv Urugvaja.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Student je izgleda meta dva kluba, a jedan bi mogao biti posebna priča
Bosna ima najvećeg dragulja! Željko Obradović ga želi u Partizanu, Miško Ražnatović zove u Megu!
Blijedo izdanje Zmajeva
Bh. košarkaši doživjeli fijasko protiv Španije, već sutra novi veliki izazov
Ne žele ga gledati u Kataru