Stiže iz Olimpika

Kovač novo pojačanje Rudara

Federalni prvoligaš Rudar iz Kaknja angažovao je novo pojačanje.

Nakon što su kakanjski klub pojačali Amir Bekan, Adnan Hrelja, Fadil Čizmić i Mirza Rizvanović, saradnja je dogovorena i sa Fahrudinom Kovačem.

Radi se o 22-godišnjem fudbaleru koji je po vokaciji ofanzivac, a posljednji angažman je imao u Olimpiku u čijem dresu je u 19 odigranih utakmica postigao tri pogotka i upisao jednu asistenciju.

Kovač je ponikao upravu u Rudaru, a pored Olimpika kroz karijeru je još igrao za Mladost, Metalleghe BSI i visočku Bosnu.

Kakanjski klub je, podsjetimo, prošlu sezonu u 1. ligi FBiH okončao na sedmoj poziciji.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.