Baš su ga osramotili

Nizak udarac Sky Sportsa na račun Kariusa

Endin Čaušević

Njemački golman Loris Karius bi do kraja ljetnog prelaza mogao napustiti Liverpool nakon što je na Anfield prije nekoliko dana stigao bivši golman Rome, Alisson Becker.

Alisson je briljirao prošle sezone na golu Rome, a ovog ljeta odlučio je da je vrijeme da ponovo promijeni klub, te je izabrao Liverpool. Jasno je da na Anfieldu nisu zadovoljni onim što je pokazao Karius, a posebno nakon užasne partije koju je imao u finalu Lige prvaka protiv Real Madrida.

Engleski mediji navode da Karius ne želi biti klupa Alissonu, te da postoji velika mogućnost da u narednih nekoliko dana napusti Anfield. Ipak, Sky Sports je u svojoj analizi otišao korak dalje i niskim udarcem je osramotio Kariusa objavom da nijedan klub na svijetu ne želi da ga dovede u ovom trenutku.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.