Američki nogometaš hrvatskog porijekla Christian Pulisic blizu je odlaska iz Borussije Dortmund.
Ovaj 19-godišnji ofanzivac je igrama u Njemačkoj zapao za oko brojnim velikanima poput Reala, Chelseaja i Liverpoola, a da je izvjesno da će napustiti Borussiju, svjedoče i pisanja inostranih medija.
Prema informacijama koje je objavio Bild, Borussia je spremna prodati Pulisica već ovog ljeta s obzirom da je ovaj mladi nogometaš odbio produžiti ugovor koji važi do 2020. godine.
Bild također navodi kako u Borussiji ne žele pustiti Pulisica bez 70 miliona eura, a ostaje da se vidi da li su velikani koji su pokazali interes voljni izdvojiti toliki novac za mladića koji zaista ima sve potrebno da postane zvijezda.
Pulisic je, podsjećanja radi, došao u Borussiju prije tri godine iz SAD-a.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Na Marakani milioni, ali...
Turci objavili zaradu Crvene zvezde od prodaje Cherifa Ndiayea - Nije ono čemu su se nadali
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Slavili sa minimalnih 1:0
Igru briši, bodove piši: Hrvati jedva pobijedili Farska Ostrva, zna se šta Dalića najviše zabrinjava
Na društvenim mrežama
Oglasio se Avdić, baš kao svojevremeno Baždar!
To će biti dan za pamćenje