Košarkaši Sparsa danas su započeli s pripremama za narednu sezonu.
U novoj sezoni Sparsi će se uz bh. prvenstvo takmičiti i u ABA2 ligi, što će svakako biti veliki izazov za ovaj klub, ali i mlade igrače u timu.
"Na današnjem sastanku igračima i stručnom štabu su prezentovani ciljevi i planovi u narednoj sezoni. Mi ćemo biti najmlađi tim, kako u prvenstvu tako i u ABA 2 ligi, ali u suštini nastavljamo istim putem, a to je rad sa mladim igračima. Sada smo podigli i ljestvicu više. Doveli smo igrače koji su ponikli kod nas, Zahiragića, Vrabca i Glogovca, u ponedjeljak će nam se priključiti i Albijanić, kao još nekoliko igrača s kojima trenutno pregovaramo", kazao je prvi čovjek kluba Nihad Selimović.
Optimizma ne nedostaje.
"Igranje u ABA 2 ligi će biti izazov, kako za klub tako i za naš mladi tim koji spremno dočekuje početak prvenstva. Težit ćemo ka tome da u narednom periodu ne budemo samo učesnici toga, već i da pokažemo kvalitet i talenat", istakao je Selimović.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Oglasio se legendarni fudbaler
U noći kad je Srbija paralizovana Vidić krenuo u otvoreno rušenje Vučića, poruka je jasna i glasna
Turci donijeli veliku vijest