Počela je nova sezona Serije A, a glavna tema već danima je Cristiano Ronaldo i njegov debi za Staru damu.
Pričalo se o tome, ali Ronaldo nije blistao i nije postigao gol u trijumfu Juventusa kod Chieva, a iste je večeri Lazio ugostio Napoli i izgubio s 2:1.
A prejaka je fotografija klupe Napolija dok se terenom šeta Diletta Leotta. Dvadesetsedmogodišnja novinarka je u tandemu s legendarnim Andrijom Ševčenkom radila utakmicu s Olimpica.
Dok se šetala Olimpicom, igrači Napolija djelovali su naprosto izgubljeno dok su je posmatrali i pomno gledali svaki njen korak.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Čeka nas dosta uzbuđenja