Modri izjednačili u Bernu

Munjevita kontra i asistencija Hajrovića za izjednačenje Dinama

Dinamo večeras gostuje u Bernu gdje protiv Young Boysa igra prvu utakmicu play-offa za Ligu prvaka.

Poveli su domaći preko Mbabua već u 2. minuti i igrali odlično i nakon vodećeg gola, ali Dinamo nakon brze kontre u 39. minuti stiže do poravnanja.

Oduzeli su gosti jednu loptu i krenuli u brzu tranziciju, a onda je bh. fudbaler Izet Hajrović poslao odličnu loptu u prostor za Oršića koji rutinski zabija za 1:1.

Domaći igrači i navijači su negodovali jer su smatrali da je prethodno Olmo napravio faul nad Sulejmanijem, ali sudija Mallenco ništa nije signalizirao i gol je priznat.