Osuđeni zločinac radostan zbog poraza Vatrenih
Šešelj ismijavao Hrvate zbog teškog poraza u Španiji: Kako se kaže broj šest?
Selekcija Hrvatske obrukala se u utakmici Lige nacija protiv Španije i poraženi su sa uvjerljivih 6:0.
Vatreni nisu ličili na onaj tim koji je stigao do finala Svjetskog prvenstva prije samo dva mjeseca, a Crvena furija je to maksimalno iskoristila i pregazila je Hrvatsku.
Poraz selekcije Hrvatske jedva je dočekao ratni zločinac Vojislav Šešelj. On je na Twitteru slavio poraz sa nekoliko fotografija i izazvao je veliku pažnju.
Pitao se kako se na španskom broji do šest, te je na 11. septembar, kada je odigrana ova utakmica, Hrvatsku uporedio sa srušenim tornjevima Svjetskog trgovačkog centra u New Yorku.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Crvena zvezda još ne odustaje
Mitar Mrkela je večeras zatresao Beograd, nemoguće se upravo dešava: "Ponuda je tu"
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Oproštajan intervju od Reala