Prva liga

Sigurna pobjeda Bratstva protiv Igmana

Bratstvo iz Gračanice pobijedilo je danas na svom terenu Igman iz Konjica sa 2:0 u susretu 6. kola Prve lige Federacije BiH.

Gosti su bolje ušli u meč i preko Savinovića prijete nakon četiri minute, da bi na drugoj stranji uzvratio Jaganjac.

Domaći su ipak uspjeli da pitanje pobjednika riješe u prvom poluvremenu. Prvo je u 35. minuti Salkić zatresao mrežu Kolaka za prednost od 1:0, da bi u finišu prvog dijela Kahrimanović pogodio za 2:0.

Drugo poluvrijeme nije donijelo golove. Prilika je bilo, ali je Bratstvo mirnom igrom završilo posao i stiglo je do trijumfa u ovom duelu.