Sjajna igra Herthe u prvom poluvremenu

Bayern na koljenima nakon prvih 45 minuta

Hertha i Bayern upravo u Berlinu igraju prvi meč šestog kola Bundeslige, a domaći su pružili zaista sjajnu partiju u prvih 45 minuta.

Domaći od samog starta igraju odlično protiv moćnog Bayerna, a njihova hrabra igra je krunisana u 23. minuti kada je naš Vedad Ibišević sa bijele tačke pogodio za 1:0.

Nije Bayern imao adekvatan odgovor nakon primljenog gola, dok je Hertha pred odlazak na odmor stigla do drugog pogotka.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Igrala se 44. minuta kada je Lazaro odlično prošao po desnom boku i ubacio loptu pred gol Bayerna gdje se nalazio Duda i pogodio za 2:0.