Dolazi Nijemac grčkog porijekla
Bayern ništa ne prepušta slučaju: Salihamidžić već pronašao zamjenu za Neuera
Jedan od najboljih svjetskih golmana Manuel Neuer, ako je vjerovati njemačkim medijima, branit će još najviše tri godine, a upravo zbog toga čelnici Bayerna krenuli su u potragu za njegovim nasljednikom.
Sa bavarskim divom se u posljednje vrijeme povezivalo nekoliko golmana, no čini se da je sportski direktor Bayerna Hasan Salihamidžić pronašao Neuerovog nasljednika.
Radi se o golmanu Benfice, 24-godišnjem Nijemcu grčkog porijekla Odisseasu Vlachodimosu za čijim uslugama su zainteresirani brojni evropski klubovi.
Bayern je navodno već kontaktirao Benficu i u bliskoj budućnosti pomenuti golman mogao bi potpisati ugovor sa njemačkim prvakom, no u Portugalu bi ostao još koju sezonu na kaljenju, a nakon što se oprosti Neuer uzeo bi "jedinicu" bavarskog diva.
Odisseas Vlachodimos je karijeru počeo u omladinskim selekcijama Stuttgarta, a u Benficu je stigao prije par mjeseci iz Panathinaikosa u kojem je proveo tri godine.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.