FOTO: EPA

Hrvatska u potpuno izmijenjenom sastavu na megdan Jordanu

Dalić ostao i bez Kovačića

Hrvatska će večeras na Rujevici ugostiti selekciju Jordana. Radi se o prijateljskom meču, a Zlatko Dalić neće moći da računa na svoje glavne zvijezde.

Naime, Dalić je oslobodio obaveza Modrića, Rakitića i Perišića, a u posljednjem trenutku otpao je i Mateo Kovačić, veznjak Chelseaja.

Kovačić ima lakšu povredu i u taboru Vatrenih nisu htjeli da rizikuju.

Večeras će šansu u dresu Hrvatske dobiti Livaković, Vida, Lovren, Bartolec, Milić...., a kapitensku traku će ponijeti stoper Bešiktaša Domagoj Vida.

Podsjetimo, Vatreni su prije par dana u okviru Lige nacija remizirali sa Engleskom (0:0).

Promo

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.