Arsenal reda pobjede, a posljednju u nizu ostvario je u ponedjeljak navečer protiv Leicestera u Premier ligi.
Topnici su na samo dva boda od vodećih ekipa Cityja i Liverpoola i konačno izgledaju onako kako su to željeli svi oni koji vole ovaj slavni klub.
S dobrim igrama Arsenala proradio je i bivši njemački reprezentativac Mesut Oezil, koji je protiv Leicestera zabio gol uz jednu asistenciju, ali imao je sjajnu partiju.
"Kritike na moj račun? Smijem se tome. Sa 16 ili 17 godina počeo sam da igram nogomet i nikada nije bilo sredine. Ljudima sam se sviđao ili nisam", tvrdi Oezil.
"Ne slušam te ljude, već samo svoje trenere i najuži krug jer mi stvari kažu direktno u lice. Naravno, kada loše igram, sam sam toga svjestan. Isto je i kada odigram dobro. Ono što je važno je što trener može da mi pomogne. Ali kada ljudi loše govore o meni samo da bi bili u novinama, jasno mi je da to rade i svejedno mi je", dodaje Nijemac.
Hvali trenera Unaija Emeryja, koji je preporodio Arsenal po dolasku iz PSG-a prošlog ljeta.
"Mlad je i doveo je sa sobom kadar iz Španije. Oni žele da sve bude perfektno. Naravno da nam je potrebno vrijeme da se naviknemo na sve, ali ide dobro za sada. Emery je zaista dobar trener i igrači sa njim mogu da razgovaraju, sluša nas i olakšava nam mnogo toga".
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Obraćanje medijima u Plavom salonu
Adžem: Bolji smo tim, imali smo manje sreće
Sramota u punom smislu riječi
Antologijski debakl Borca: Bh. fudbalu su Banjalučani priredili nezapamćenu blamažu
Navijači Zvezde bijesni na njega