Igrač Liverpoola Mohamed Salah biće na raspolaganju Jurgenu Kloppu za subotnju derbi utakmicu protiv Arsenala, iako je otkriveno da vuče povredu ruke još od finala Lige prvaka u maju.
Po najnovijim fotografijama iz Melwooda, trening centra Liverpoola, može se zaključiti da Egipćanin trenira sa bandažom preko cijele ruke, što je probudilo sumnju kod pristalica Redsa da on neće biti spreman za derbi na Emiratima.
Menadžer Liverpoola Jurgen Klopp izjavio je da će Salah potpuno zdrav dočekati meč sa Arsenalom, za razliku od Jordana Hendersona i Nabyja Keite koji definitivno neće biti u rotaciji za ovaj susret.
Najbolji strijelac Premiershipa iz prošle sezone je sa zaštitom na ruci igrao protiv Huddersfielda, Crvene Zvezde i Cardiffa i na svakoj od tih utakmica postigao je pogodak, čime je Salah podsjetio na svoje prošlosezonske partije.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Orlovi došli do velika tri boda
Srbi pobijedili u Rigi, ali ostali u nevjerici zbog onog što su vidjeli: "Ovo je skandalozno" · Udarna vijest
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
Srbija sutra igra protiv Latvije