Očekuje se oko 20.000 bh. navijača
Austrijski mediji najavljuju invaziju Bosanaca i Hercegovaca
Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras će u Beču odmjeriti snage sa Austrijom.
Nakon tri pobjede izabranici Roberta Prosinečkog večeras imaju priliku da ovjere prvo mjesto u grupi 3 Lige B Lige nacija te se tako plasiraju u Ligu A.
Neće biti lako, domaća selekcija također želi pobjedu i ima se pravo nadati dobrom rezultatu, a Džeko i društvo će imati veliku pomoć i sa tribina stadiona Ernst Happel.
Na stadionu čiji je kapacitet oko 50.000 gledalaca sasvim sigurno će biti više od 40.000, a od toga bar pola biće onih kojima je Bosna i Hercegovina u srcu.
Svjesni su toga i u Austriji, a tamošnji mediji iako u ovoj alpskoj zemlji fudbal nije sport broj jedan, mnogo pažnje su posvetili večerašnjem duelu.
"20.000 Bosnier im Prater", jedan je od naslova u današnjim novinama, a kako javljaju novinari portala SportSport.ba ulicama Beča već odjekuju navijačke pjesme.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Pomaže Rossonerima i van terena